swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Element ID
pl: ID elementu

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Options
pl: Opcje

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Speed
pl: Prędkość

en: Direction
pl: Kierunek

en: A human-readable title for this option set.
pl: Przyjazny dla użytkownika tytuł tego zestawu opcji.
