Swiper formatter (1.0.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Direction
mn: Чиглэл
