Swiper formatter (1.0.5) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Direction
sr: Смер
