Swiper formatter (2.0.1-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Custom
ja: カスタム

en: Other
ja: その他

en: Loop
ja: ループ

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Direction
ja: 方向

en: Uses
ja: 機能

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Fixed width
ja: 固定幅
