Swiper formatter (2.0.1-beta4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Default
is: Standard

en: Custom
is: Sergjørt

en: Other
is: Annað

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: Direction
is: Kós

en: Fixed width
is: Føst breidd
