Swiper formatter (2.0.1-beta4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Other
kk: Басқа

en: Direction
kk: Бағыт
