Swiper formatter (2.0.1-beta4) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
