Swiper formatter (2.0.1-beta4) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Other
ug: باشقا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
