Swiper formatter (2.0.1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Custom
fi: Oma

en: Number of rows
fi: Rivien määrä

en: Other
fi: Muu

en: Loop
fi: Kierros

en: Rows
fi: Rivejä

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Package
fi: Pakkaus

en: Local
fi: Paikallinen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Column
fi: Palsta

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Direction
fi: Suunta

en: Row
fi: Rivi

en: Uses
fi: Käyttää

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Hide title
fi: Piilota otsikko

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: Grid settings
fi: Ruudukkoasetukset

en: Fixed width
fi: Kiinteä leveys

en: Auto resize
fi: Automaattinen koonmuutos

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
