Swiper formatter (2.0.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Direction
fil: Direksiyon
