Swiper formatter (2.0.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Other
gu: અન્ય

en: Rows
gu: હરોળો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
