Swiper formatter (2.0.1) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Custom
hu: Egyéni

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Other
hu: Egyéb

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Rows
hu: Sorok

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Package
hu: Csomag

en: Local
hu: Helyi

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Column
hu: Oszlop

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Draggable
hu: Húzható

en: Direction
hu: Irány

en: Row
hu: Sor

en: Uses
hu: Használat

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: Fixed width
hu: Fix szélesség

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Auto resize
hu: Automatikus átméretezés

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Custom link
hu: Egyéni hivatkozás

en: Image link
hu: Képhivatkozás

en: Enable/disable autoplay
hu: Automatikus lejátszás engedélyezése/letiltása

en: Enable/disable navigation
hu: Navigáció engedélyezése/letiltása

en: Enable/disable pagination
hu: Lapozás engedélyezése/letiltása
