Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Error Message
ml: പിശക് സന്ദേശം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
