Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
