Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Amount
nl: Bedrag

en: Other
nl: Andere

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Additional information
nl: Aanvullende informatie

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Error Code
nl: Foutcode

en: Private key password
nl: Wachtwoord private key

en: Payment reference
nl: Betalingsreferentie

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
