Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Additional information
ta: மேலதிகத் தகவல்கள்
