Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Other
th: อื่นๆ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Additional information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
