Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Edit
af: Wysig

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Other
af: Ander
