Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Other
ast: Otru
