Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: Additional information
be: Дадатковая інфармацыя

en: Private key
be: Прыватны ключ
