Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: About
bn: সম্পর্কে
