Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Amount
ca: Import

en: Other
ca: Altres

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Additional information
ca: Informació addicional

en: Private key
ca: Clau privada
