Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Amount
cs: Částka

en: Other
cs: Jiné

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Additional information
cs: Doplňující informace

en: Private key
cs: Soukromý klíč
