Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Amount
el: Ποσό

en: Other
el: Άλλο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Additional information
el: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
