Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Other
eu: Bestea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Additional information
eu: Informazio gehigarria
