Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Amount
hr: Iznos

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Additional information
hr: Dodatne informacije
