Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Amount
id: Jumlah

en: Other
id: Lainnya

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: Additional information
id: Informasi tambahan
