Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Other
ka: სხვა
