Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​
