Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Other
nn: Andre

en: Additional information
nn: Tilleggsinformasjon
