Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Amount
oc: Montant

en: Other
oc: Autre

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: Additional information
oc: Informacions suplementàrias

en: Private key
oc: Clau privada
