Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ
