Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Amount
pl: Ilość

en: Other
pl: Inne

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Additional information
pl: Dodatkowe informacje

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Transaction Id
pl: Id transakcji
