Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Edit
pt: Editar

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Criado por

en: Amount
pt: Quantia

en: Other
pt: Outro

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Additional information
pt: Informação adicional

en: Date Paid
pt: Data do pagamento

en: Private key
pt: Chave privada

en: Payment reference
pt: Referência de pagamento

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
