Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: About
sl: O modulu

en: Additional information
sl: Dodatne informacije
