Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Edit
te: మార్చు

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
