Switch Page Theme (4.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Status
fr: État

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Theme
fr: Thème

en: Roles
fr: Rôles

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: Domain
fr: Domaine

en: Operation
fr: Opération

en: Languages
fr: Langues

en: Themes
fr: Thèmes

en: Domains
fr: Domaines

en: Rule
fr: Règle
