Switch Page Theme (4.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Theme
gl: Tema

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Domain
gl: Dominio

en: Operation
gl: Operación

en: Languages
gl: Idiomas

en: Themes
gl: Temas

en: Domains
gl: Dominios
