Switch Page Theme (4.0.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Theme
mn: Загвар

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Domain
mn: Домэйн

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд
