Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Roles
af: Rolle

en: Operation
af: Operasie

en: Languages
af: Tale

en: Themes
af: Temas
