Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
