Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Themes
am: ገጽታዎች
