Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
