Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Theme
bs: Tema

en: Roles
bs: Uloge

en: Languages
bs: Jezici

en: Themes
bs: Teme
