Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Theme
et: Teema

en: Roles
et: Rollid

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Domain
et: Domeen

en: Operation
et: Operatsioon

en: Languages
et: Keeled

en: Themes
et: Teemad

en: Domains
et: Domeenid
