Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
