Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Domain
th: โดเมน

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์
