Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Roles
bg: Роли

en: Operation
bg: Действие

en: Themes
bg: Теми
