Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Theme
eu: Tema

en: Roles
eu: Zereginak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Themes
eu: Temak

en: pages
eu: orriak
