Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Theme
fa: پوسته

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Domain
fa: دامنه

en: Operation
fa: عملکرد

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: pages
fa: صفحات
